KARIERA

KARIERA W ACTIV MEBLE SP. Z O.O.

Specjalizujemy się w produkcji mebli z zastosowaniem szerokiego wachlarza materiałów. Nasze doświadczenie oraz współpraca z Klientami umożliwiają nam wytwarzanie produktów, które spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKA:

KONSTRUKTOR-TECHNOLOG W FABRYCE MEBLI

miejsce pracy: Pszczółki (woj. Pomorskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– projektowanie wyrobów zgodnie z wymaganiami ustalonymi z klientem
– tworzenie dokumentacji technicznej/produkcyjne
– spotkania/ustalenia z klientem
– tworzenie wizualizacji pomieszczeń

WYMAGANIA:
– wykształcenie średni/wyższe (Technologia Drewna – będzie dodatkowym atutem)
– minimum 2-letnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
– znajomość branży meblarskiej (wyposażenia okrętowego – będzie dodatkowym atutem)
– znajomość oprogramowania CAD
– prawo jazdy kat.B
– samodzielność, kreatywność, zaangażowanie
– dobra organizacja pracy, dyspozycyjność

OFERUJEMY:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji
– umowa o pracę/zlecenie

STOLARZ MEBLOWY

Miejsce pracy: Pszczółki (woj. Pomorskie)

– Produkcja mebli według projektów
– Obsługa podstawowych maszyn stolarskich
– Montaż u klienta

WYMAGANIA:
– Doświadczenie w produkcji mebli
– Samodzielność i zaangażowanie
– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Dyspozycyjność

OFERUJMY:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
– Umowę o pracę/zlecenie

PRZEŚLIJ APLIKACJE ZA POMOCĄ PONIŻSZEGO FORMULARZA:

WGRAJ PLIK Z CV